Moda,  Strona główna

Look of the day #7

W końcu pogoda się poprawiła i można cieszyć się przyjemnymi temperaturami. Wiosną i latem w weekendy staram się odwiedzać miejscowości, które są niedaleko, ale można w nich odpocząć. Dziś kilka kadrów z nieodległego Chudowa oraz Przyszowic.

Longsleeve – ml.project
Spódnica – second hand
Torebka – kupiona w Wenecji
Klapki – Lasocki
Okulary – Tk Maxx

W dzisiejszym poście chciałabym zwrócić uwagę na mój longsleeve. Staram się, żeby część mojej garderoby pochodziła z polskich marek. A twórcą tej koszulki jest marka ml.project, którą uwielbiam. Początkowo zakupiłam dwie sukienki, które są świetnej jakości.

W międzyczasie czekałam, aż pojawią się podstawowe t-shirty i od razu zamówiłam dwa. Jeden z długim rękawem, który widzicie dziś na zdjęciach i drugi z krótkim (post z nim pojawi się za niedługo). Paczka jak zawsze przyszła pięknie zapakowana, a w środku idealnie wyprasowane i złożone koszulki. Bardzo podoba mi się sposób, w jaki zostały zaprojektowane. Posiadają dwa dekolty. Jeden odrobinę mniejszy a drugi głębszy. W zależności od naszych potrzeb czy nastroju mamy możliwość noszenia na obie strony, ponieważ metka została wszyta z boku. Bardzo lubię projekty, które są tak przemyślane. Koszulka wykonana jest z grubej bawełny, dzięki czemu nie prześwituje.

Przy okazji polecam Wam odwiedzenie Chudowa oraz Przyszowic. Są to dwie małe, urokliwe miejscowości, w których można odpocząć od zgiełku miasta. Duża ilość zieleni i przyrody sprawia, że przebywając w takich miejscach, możemy odpocząć po całym tygodniu pracy. Chudów na swojej stronie internetowej ma kalendarium wydarzeń. Często w weekendy organizowane są turnieje rycerskie lub inne atrakcje idealnie dla dzieci i dorosłych.

Dajcie znać jak Wy najchętniej spędzacie wolne od pracy weekendy.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.