Moda,  Strona główna

Look of the day #11

Dziś postanowiłam Wam pokazać jedną z moich ulubionych sukienek. Pamiętam mój zachwyt, gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy na stronie internetowej marki. Drugiego zauroczenia doznałam, gdy zobaczyłam ją na żywo. Obok tej sukienki nie sposób przejść obojętnie…


sukienka – ml.project (sukienka dostępna w innym kolorze)
torebka – kupiona w sh
sandały – neścior


Na początku tego roku zdecydowałam się na pierwsze zakupy w marce ml.project. Mój wybór padł na sukienkę o nazwie Liwia. Od razu zaskoczyła mnie dokładność, z jaką została odszyta sukienka. Materiał to wiskoza, dzięki czemu przepięknie wygląda w ruchu. Jest idealna do noszenia na co dzień, jak i od święta.

Paczka przyszła pięknie zapakowana. Sukienka była doskonale wyprasowana i złożona. Wspominam o tym, bo bardzo nie lubię, gdy ubrania ze znanych sieciówek dostarczane są pomięte. Ciężko wtedy zrobić wrażenie na kliencie.

Po zobaczeniu tej sukienki wiedziałam, że chętnie będę kupować ubrania tej marki. Następnie przyszedł czas na podstawowe koszulki, które możecie zobaczyć w postach tu i tu. I prezent od siebie dla siebie z okazji Dnia Kobiet w postaci kolejnej pięknej sukienki.Sukienka w wersji na spacerSukienka w wersji na kolacjęDajcie znać czy poznałyście już tę polską markę? A może macie ich ubrania w swojej szafie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.