Strona główna,  Styl życia

Last month #5

Maj minął błyskawicznie. Bardzo liczyłam na poprawę pogody. Niestety ta nas nie rozpieszczała… Pochowałam już zimowe płaszcze, a w szafie zawitały letnie sukienki. Niestety nie miałam okazji ich ubrać. Zapraszam na kilka skrawków maja!

Rezerwat Przyrody Łężczok. Jeśli jeszcze się tam nie wybraliście to naprawdę warto! Dookoła natura, śpiew ptaków i niesamowity spokój. Czasem warto odpocząć od zgiełku miasta.

Wiejsko, sielsko i anielsko! Jeden z niewielu słonecznych dni wykorzystaliśmy na odpoczynek wśród natury.

Ohh, jakie to było pyszne! Wędzony łosoś, zapiekane młode ziemniaczki, szparagi i sos koperkowy. Jeśli chcecie ugotować coś smacznego tu macie przepis.

Pogoda nie nastraja do jasnych kolorów. Paznokcie robię w BeautyLand u Pani Moniki. Polecam tę stylistkę, ponieważ jest bardzo dokładna.

Mini bukiecik zebrany w pracy w ogrodzie, żeby umilić sobie dzień. Niezapominajki to takie urocze kwiaty…

W maju miało miejsce ważne wydarzenie. W końcu można było wyjść na dwór bez maseczki. Ogródki restauracji po wielu miesiącach zostały otwarte. To był bardzo przyjemny dzień.

Na pierwsze wyjście wybraliśmy restaurację Len Arte w Katowicach. Mają przepyszną włoską pizzę, wina oraz desery.

Po obiedzie wybraliśmy się na spacer, gdzie udało nam się uwiecznić to piękne niebo. Chwile później zaczął padać deszcz! Link do postu, w którym piszę więcej o sukience, którą mam na sobie.

A tu znowu Akira Sushi. Przepięknie podają swoje rolki. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie musicie to nadrobić!

A to pancakes z syropem klonowym, truskawkami i ciepłym mlekiem. Tak wyglądały moje śniadania, zanim zaczęłam liczenie kalorii.

Piękny kwiat jabłoni w Ogrodzie Botanicznym w Zabrzu.

Bukiet z okazji Dnia Matki. Jak zawsze od Olgi.

A to już ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na moim telefonie w tym miesiącu. Gdy tylko postanowiłam posprzątać na półce i zdjęłam wszystkie rzeczy, pojawiła się ona! Czy ta mordka nie jest rozkoszna?

Mam nadzieję, że podobał Wam się przegląd tego miesiąca w zdjęciach. Ciekawe co przyniesie nam czerwiec. Oby dużo słońca!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.